Haritada Bizi Bulun Online Randevu Bize Ulaşın
İzmir Beyaz Eşya Teknik Servis
UV Baskının Uygulandığı Alanlar

Cam Uv baskı, cam yüzeyine uygulanarak dekorasyon bakımından kullanıcıyla buluşarak estetik ve mükemmel bir görünüm sunan malzemedir. Baskı cam üzerine bir işlem yapılmadan zarar vermeden kısmi ve tamamı gibi seçenekler ile beraber baskı işlemi sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.
Cam baskılarda karşılaşılan en büyük problemlerden bir tanesi yüzey üzerinde boyayı camın emecek bir özelliğinin olmaması ile boyalarda kalkma gibi problemler meydana gelebilmektedir. Firma olarak bu konuda uzman ve teknik kadromuzla bu konuda sizlerin daha sağlıklı bir sonuç elde edebilmeniz için detaylı ve ummalı bir çalışma yaparak bu sorunları yaşamamanız için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.
Son zamanlarda bir trend haline gelmiş olan mutfak tezgahı arasına yapılan Uv Baskı işlemi ile mutfaklarınızda estetik bir görünüm sergileyebilirsiniz. Yapılan bu işlem ile beraber leke ve kirlilik çözüme kavuşturularak mutfaklarda güzel bir görüntü sergilenebilecektir.
Sehpa camlarınıza dilediğiniz şekilde bir görünüm kazandırabilirsiniz. Uv baskı tekniği ile beraber cam yüzeyinde göz alıcı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Uv baskı makinesi ile beraber uzun ömürlü bir sonuç elde etmek için vazgeçilmez bir tekniktir.
Uv teknolojisi çok yüksek sıcaklıklara varan ve boya kuruduktan sonra sağlıklı ve uzun yıllar renk solma gibi durumların söz konusunu ortadan kaldırmaktadır.
Uv baskı diğer bir uygulama alanı olarak karşımıza çıkan mobilya sektöründe de çok fazla kullanılmaktadır. Kullanıcılarına şık ve güzel görünümler sunarak daha şık bir ürün elde etmenizi sağlamaktadır. Yatak odası, mutfak, oturma odasında bulunan mobilyalarınız için cam yüzeylerde kullanabileceğiniz baskı tekniği dilediğiniz tüm görselleri kullanabilme imkanı sunmaktadır. Uv baskı ile dilediğiniz fotoğrafları istediğiniz boyut ve şekillerde dilediğiniz mobilyalarınızın cam yüzeylerine sorunsuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ayrıca diğer uygulama alanları cam, PVC levha, dekota, perde, store perde, seramik, kompozit
panel, halı, kumaş, deri, vinylex gibi çeşitli zeminlere doğrudan digital baskı yapabilmektedir ve ahşap, akrilik, alüminyum, pvc, metal, pleksiglas, taş, fayans’a basılabiliyor. Pleksiglass, polikarbon, suntalama gibi MDF lam, ahşap, alüminyum, çerçeve, sehpa, masa, parke, kapı, dolap kapağı, gibi sınırsız materyallerinin üzerlerine ultraviyole U.V Dijital baskı yapılabilmektedir.

2017 ebruli.com.trİZMİR WEB SOFT
Yukarı Çık